Analitičar investicionih podataka | Oglasi za posao, Beograd

Omladinska zadruga Bulevar; posao u Beogradu;  Oglasi za posao; Veterinar
Oglasi za posao Beograd, Analitičar investicionih podataka

Omladinska zadruga Bulevar ima najveću ponudu privremenih i povremenih poslova za studente i nezaposlena lica. Oglasi za posao odnose se na Beograd, Novi Sad, Niš i ostale velike gradove u Srbiji. Poslovi preko omladinske zadruge kreću se od manuelnih i fizičkih poslova pa do visoko-intelektualnih.

Tražimo studente koji bi radili kao:

Analitičar investicionih podataka

(Beograd)

Opis posla – Analitičar investicionih podataka

Opis poslova:

  • Dnevno pomaganje u prikupljanju finansijskih izveštaja koje dostavljaju menadžeri fondova putem različitih kanala

  • Provera doslednosti i kompletnosti prikupljenih izveštaja

  • Ažuriranje informacija o dostupnosti izveštaja u sistemu

  • Angažovanje u istraživanju podataka

  • Identifikacija

  • Unos

  • Održavanje informacija o fondu i karakteristikama kompanija (Podaci se dobijaju iz finansijskih izveštaja upravnika fondova i online resursa)

  • Istrazivanje i unosa podataka mora biti u skladu sa standardima tačnosti

  • Pomaganje u ostalim dnevnim aktivnostima

Uslovi:

  • STUDENTE ZAVRSNE GODINE EKONOMSKOG FAKULTETA ILI SRODNIH FAKULTETA

  • Želju za učenjem

  • Mogućnost primenjivanja znanja na biznis

  • Dobre analitičke sposobnosti

  • Pridavanje pažnje detaljima

  • SA VRLO DOBRIM - ODLICNIM ZNANJEM ENGLESKOG JEZIKA (PISANJE I KONVERZACIJA)

  • Znanje MS Office paketa

  • Istaknute sposobnosti komunikacije

  • Istaknute interpersonalne veštine

  • Istaknutu sposobost saradnje

  • Sposobnost efektivnog rada u timskom okruženju

Zainteresovani kandidati neka se jave na telefon:

060 600 16 55

060 600 02 90

060 306 60 90

060 625 00 08

ili neka posalju svoj CV na

poslovi@ozbulevar.rs

Oglas za posao

Prijava za posao

Očekuj naš poziv uskoro.