top of page

Terenski predstavnik prodaje | Novi Sad

Beograd, Poslovi, Poslovi preko omladinske zadruge, Omladinska zadruga, Vozač, B kategorija, automobil, putničko vozilo

Omladinska i studentska zadruga Bulevar iz Beograda traži omladince, studente za posao:

TERENSKI PREDSTAVNIK PRODAJE

Tražimo motivisane radnike koji imaju volju da rade tri meseca na poziciji terenskog predstavnika prodaje u Novom Sadu.

Uslovi:

- Radno mesto: Novi Sad

- Radno vreme: 8h dnevno radnim danima

- Angažman je na tri meseca, mogućnost angažmana na duže ukoliko se kandidat dobro pokaže

- Zarada je fiksna

- Poželjno je da su kandidati radili nešto vezano za prodaju pića ili u kafiću, ali nije neophodno

Opis posla:

- Terenski predstavnik promoviše i prodaje proizvode kompanije

- Odgovara za realizaciju svojih ciljeva u prodajnim objektima na dodeljenom terenu

- Obilazi objekte prema strogo definisanoj dnevnoj ruti

- Priprema izveštaje, evidencije i planove po nalogu neposrednog rukovodioca

- Ugovara saradnju s kupcima na dodeljenom terenu u skladu s komercijalnom politikom kompanije

- Ostvaruje postavljene ciljeve u pogledu prodaje i volumena i prati ostvareni porast prodaje svakog dana, nedelje i meseca

- Pravi porudžbenice prema kanalu prodaje, a na osnovu uvida u stanje zaliha kupca i trenda potrošnje – koristi prodajne alate

- Izvršava aktivnosti dogovorene s kupcem, a prema zadatim rokovima, i pravovremeno obezbeđuje povratnu informaciju

- Obezbeđuje zastupljenost artikala iz preporučenog asortimana po kategorijama objekata, optimalne zalihe proizvoda u objektima, sprovođenje strategije cena kompanije

- Realizuje planirane marketinške aktivnosti

- Zajedno s kupcem razvija zajedničke planove za aktivaciju u objektu

- Dužan je da edukuje kupca o novim proizvodima, opremi i inicijativama

- Identifikuje, istražuje i kontaktira potencijalne kupce, gradi pozitivne odnose koji će doneti buduću prodaju

- Sarađuje s kolegama iz tima i drugih sektora na razmeni i prikupljanju informacija relevantnih za kupca

- Upravlja imovinom kompanije (frižideri, espreso aparati, HHT uređaj, automobil, telefon i drugi)

Prijavite se za posao

TERENSKI PREDSTAVNIK PRODAJE na brojeve telefona omladinske zadruge:

tel: +381 (11) 3650-157

tel: +381 (11) 3650-159

mob. tel: 060/625-0007

mob. tel; 060/5555-823

Omladinska Zadruga Bulevar

Poslovnica 2 - Birčaninova 42 11000 Beograd -Srbija, Savski Venac

radno vreme: pon-pet 8-17 čas

sub 8-12 čas

Pošaljite Vašu CV biografiju na email adresu: poslovi@ozbulevar.rs

(sa naznakom za koji posao se prijavljujete i u kom gradu živite,

napišite i Vaš članski broj ako ste već član naše omladinske zadruge Bulevar)

Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR lično ili E-poštom.

Nisi član omladinske zadruge Bulevar. Učlani se ovde, potrebna dokumentacija.

Oglas za posao

Prijava za posao

Očekuj naš poziv uskoro.