top of page

Referent/špediter sa iskustvom u organizaciji avio transporta | Oglasi za posao, Beograd

Špediterskoj kompaniji koja se bavi organizacijom transporta robe u avio, drumskom i brodskom saobracaju i carinjenjem u kancelariji koja se nalazi na Aerodromu Nikola Tesla u Beogradu, tražimo specijliste sa iskustvom iz organizacije avio transporta na radnom mestu:

REFERENT/ŠPEDITER SA ISKUSTVOM U ORGANIZACIJI AVIO TRANSPORTA

Opis posla:

Specialista sa iskustvom iz organizacije avio saobraćaja

Uslovi rada:

Obavljen osnovni kargo kurs

Prednost imaju kandidati za završenim DGR kursom – transport opasnog tereta u vazdušnom saobraćaju

Neophodno radno iskustvo kandidata

Prijavite se za poziciju REFERENT/ŠPEDITER SA ISKUSTVOM U ORGANIZACIJI AVIO TRANSPORTA na brojeve telefona omladinske zadruge:

tel: 011/630-6580

mob.tel.: 060/3006-509

Omladinska Zadruga Bulevar

Poslovnica 2 - Birčaninova 42 11000 Beograd -Srbija, Vračar

radno vreme:

pon-pet 8-17 čas.

sub 8-12 čas.

Prijave i CV biografije možete poslati na email adresu: poslovi@ozbulevar.rs

Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR lično ili E-poštom.

Više o ponudi poslova na sajtu www.poslovi-omladinska-zadruga.com

Nisi član omladinske zadruge Bulevar. Učlani se ovde, potrebna dokumentacija.

Oglas za posao

Prijava za posao

Očekuj naš poziv uskoro.

Hvala na prijavi. Očekujte uskoro naš poziv.

bottom of page