top of page

Call centar - rad na engleskom jeziku | Beograd

Beograd, Poslovi preko omladinske zadruge, Omladinska Zadruga, Omladinske zadruge, call centar, telefonista

Omladinska i studentska zadruga Bulevar iz Beograda traži omladince, studente za posao:

RAD U CALL CENTRU

Posao u call centru na engleskom jeziku. Morate imati prethodno iskustvo.

Uslovi:

- Potrebno iskustvo u call centru

- Neophodno znanje engleskog jezika

- Angažovanje od pola meseca do mesec dana

- Svakodnevni rad - 6h dnevno

- Moguć rad od kuće i sa pola radnog vremena

- Osoba mora biti komunikativna

Opis posla:

- Radilo bi se iz kuće (putem viber-a) i po odredjenim pitanjima bi se primali, i za početak više, slali pozivi (pozivalo)

- Vrlo je značajna veština saradnika da u toku radnog vremena moze da obavi odredjeni broj poziva i razgovora u trajanju od pet do deset minuta. To treba da se unapred proceni i utvrdi na bazi iskustva

EndFragment

Prijavite se za posao RAD U CALL CENTRU na brojeve telefona omladinske zadruge:

tel: +381 (11) 344-33-81

tel: +381 (11) 344-72-57

mob. tel; 060/6000-290

Omladinska Zadruga Bulevar

Poslovnica 2 - Knjeginje Zorke 5 11000 Beograd -Srbija, Savski Venac

radno vreme: pon-pet 8-17 čas

sub 8-12 čas

Prijave i CV biografije možete poslati na email adresu: poslovi@ozbulevar.rs

sa naznakom Call centar - engleski jezik

napišite i Vaš članski broj ako ste već član naše omladinske zadruge Bulevar

Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR lično ili E-poštom.

Nisi član omladinske zadruge Bulevar. Učlani se ovde, potrebna dokumentacija.

Oglas za posao

Prijava za posao

Očekuj naš poziv uskoro.