Računovođa - Knjigovođa | Beograd

Poslovi preko omladinske zadruge, Omladinska zadruga, poslovi, računovođa, knjigovođa

Omladinska i studentska zadruga Bulevar iz Beograda traži zadrugare, omladince, studente za posao:

RAČUNOVOĐE - KNJIGOVOĐE

Uslovi:

- nephodno iskustvo, makar godinu dana radnog iskustva

- poznavanje knjiženja do završnog računa (bez obaveznog poznavanja izrade završnog računa)

- engleski jezik - dobro vladanje jezikom

Opis posla:

- Ručno unošenje podataka, izvoda, faktura izlaznih i ulaznih, isplata plata i uplata doprinosa

- Obrada podataka

- Knjiženje deviznih izvoda

- Priprema raznih izveštaja, konsolidacija

- Vođenje knjiga u skladu sa računovodstvenim propisima

- Izrada IOS-a

- Konsultacije sa klijentima

- Samostalna organizacija

Prijavite se za posao RAČUNOVOĐE - KNJIGVOĐE na brojeve telefona omladinske zadruge:

Omladinska Zadruga Bulevar

Poslovnica 1 – Knjeginje Zorke 5 11000 Beograd -Srbija, Savski Venac

[if !supportLists]

[if !supportLists]· [endif]tel/fax: +381 (011) 344-33-81

[if !supportLists]· [endif]tel/fax; +381 (011) 344-72-57

[if !supportLists]· [endif]mob. info tel; 060/6000-290

radno vreme: pon-pet 8-17 čas

sub 8-12 čas.

Prijave i CV biografije možete poslati na email adresu: poslovi@ozbulevar.rs

Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR lično ili E-poštom.

Više o ponudi poslova na sajtu www.poslovi-omladinska-zadruga.com

Nisi član omladinske zadruge Bulevar. Učlani se ovde, potrebna dokumentacija.