top of page

Loreal promoterke- studentkinje

Promoterke, Omladinska, zadruga, bulevar, poslovi, posao, promoteri, studenti, novi sad, beograd, pozarevar, loreal.

Opis posla/Uslovi:

  • Potrebne studentkinje (do 26 godina) za poslove promocije Loreal proizvoda po tržnim centrima i prodajnim objektima .

  • Komunikacija i pružanje svih relevantih informacija korisnicima.

  • Prodaju i prezentaciju usluga .

  • Podela materijala potencijalnim korisnicima.

  • U vise gradova Srbije:

  • Beograd

  • Novi Sad

  • Požarevac

  • Čačak

  • Kraljevo

U prilogu ostavljamo vam Formular koji će te nam uz CV biografiju poslati.

Formular možete skinuti ovde.

Cv biografije i formulare slati na poslovi@ozbulevar.rs sa naznakom za posao: Promoteri.

Kontakt podaci:

Poslovnica - Bircaninova 42 11000 Beograd -Srbija, Savski Venac tel/fax: +381 (011) 3650-158 tel/fax: +381 (011) 3650-159 mob. info tel; 060 /5555-843

radno vreme: pon-pet 8-17 cas

sub 8-12 cas.

Oglas za posao

Prijava za posao

Očekuj naš poziv uskoro.