top of page

Referent socijalnog osiguranja |Beograd, Vračar|

Opis posla:
  • Podnosi jedinstvene prijave/promene/odjave na obavezno socijalno osiguranje za sve zaposlene kod Poslodavca, putem Portala centralnog registra obaveznog socijalnog osiguranja za obveznike plaćanja doprinosa i odgovara za ispravnost unetih podataka prilikom obavljanja navedenih poslova,

  • Prati rokove, vezane za prijavu/promenu/odjavu na obavezno socijalno osiguranje zaposlenih,

  • Vodi svu predviđenu dokumentaciju i evedencije iz oblasti radnih odnosa i odgovara za njihovu potpunu i istinitu sadržinu,

  • Priprema dokumentaciju koja se odnosi na kadrovski kapacitet za potrebe javnih nabavki,

  • Priprema dokumentaciju i pribavlja overu zdravstvenih knjižica za sve zaposlene i po potrebi članove njihovog porodičnog domaćinstva,

  • Priprema i izrađuje predloge opštih akata Poslodavca,

  • Priprema i izrađuje predloge odluka za organe upravljanja,

  • Priprema i izrađuje ugovore, rešenja, ovlašćenja i druga pojedinačna akta iz delatnosti Poslodavca,

  • Priprema zaključke, izveštaje i službene dopise,

  • Izrađuje ugovore iz delatnosti Poslodavca i vrši kontrolu dostavljenih predloga ugovora pre potpisivanja direktora Društva,

  • Izrađuje ugovore o radu, rešenja, sporazume i ostalu dokumentaciju iz oblasti kadrovskih poslova,

  • Prati zakonske i podzakonske propise, obaveštava Sektore i Službe o njihovim izmenama i brine se za njihovo sprovođenje,

  • Stručno pomaže i upućuje zaposlene u prava, obaveze i odgovornosti utvrđene propisima iz oblasti radnih odnosa.

Uslovi:
  • Radno iskustvo poželjno (nije neophodno)

  • Poželjan IV stepen stručne spreme, pravne ili ekonomske škole

  • Vozačka dozvola B kategorija

  • Spremnost na timski rad u dinamičnom okruženju

Poslovnica Kneginje Zorke 5

11000 Beograd -Srbija, Vračar

tel/fax: +381 (011) 344-3381 tel/fax: +381 (011) 2435-486 tel/fax: +381 (011) 3447-257 tel/fax; +381 (011) 630-1937 mob. info tel; 060/6000-290 radno vreme: pon-pet 8-17 čas

sub 8-12 čas

Oglas za posao

Prijava za posao

Očekuj naš poziv uskoro.