Potrebne studentkinje do 26 godina za rad u knjigoveznici |Stari Banovci|

PAKOVANJE ROBE, OMLADINSKA ZADRUGA BULEVAR, STUDENTSKA ZADRUGA, POSLOVI PREKO ZADRUGE, USLUGE ZADRUGE, Potrebni momci (nezaposlena lica) za posao pakovanja robe u Šimanovcima
  • Opis posla / Uslovi:

  • Potrebne studentkinje do 26 godina

  • Lakši i pomoćni poslovi

  • Rad u periodu od 7-10 dana

  • Dnevnica u iznosu od 1600 dinara

  • Radno vreme 8h

  • Firma locirana u Starim Banovcima

Kneginje Zorke 5 11000 Beograd -Srbija, Savski Venac

tel/fax: +381 (011) 3650-156

tel/fax: +381 (011) 3650-157

tel/fax: +381 (011) 3650-158

tel/fax: +381 (011) 3650-159

mob. info tel; 060 /5555-823

radno vreme: pon-pet 8-17 čas

sub 8-12 čas

Prijave i CV biografije možete poslati na email adresu: ozbulevar@beotel.rs

Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR lično ili E-poštom.

Nisi član zadruge. Učlani se ovde, potrebna dokumentacija.

StartFragment

Oglas za posao

Prijava za posao

Očekuj naš poziv uskoro.