top of page

Potrebni studenti i nezaposleni za poslove konobara - do 26 godina

Opis posla / Uslovi:

  • Potrebni studenti i nezaposleni za poslove konobara.

  • Potrebno iskustvo.

Opis posla:

  • Održavanje higijene šanka (sudopera, čaše,...)

  • Prijem i provera pića i otpremnice od dobavljača

  • Prijem porudžbina od gostiju, priprema toplih i hladnih napitaka i usluživanje gostiju

  • Odgovara za stanje novca u kasi u toku radnog vremena

  • Vođenje Knjige šanka

  • Svakodnevno izveštavanje knjigovodstva preduzeća o ostvarenom prometu po artiklima

Pripremamo kandidate za poslove.

Prijavite se na brojeve telefona zadruge.

StartFragment

Prijave i CV biografije možete poslati na email adresu: ozbulevar@beotel.rs

  • Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR lično ili E-poštom.

  • Poslovnica 1 011/ 3443-381, 2435-486

  • Poslovnica 2 011/ 3650-156, 3650-157

Više o ponudi poslova na sajtu www.poslovi-omladinska-zadruga.com

Oglas za posao

Prijava za posao

Očekuj naš poziv uskoro.

Hvala na prijavi. Očekujte uskoro naš poziv.

bottom of page