top of page

Sekretarica | Beograd

Poslovi preko omladinske zadruge, Omladinska zadruga, Studentska, zadruga Beograd, poslovni sekretar

Omladinska i studentska zadruga Bulevar iz Beograda angažuje zadrugare na poslovima

POSLOVNI SEKRETAR

Uslovi:

- Srednja stručna sprema minimum / Visoka škola ili fakultet

- Radno iskustvo u administrativnim poslovima vrlo poželjno

- Mesečna zarada: 25 000 + prevoz

Obavezne kvalifikacije ( bice proverene):

- Dobro- odlicno poznavanje pisanog i govornog engleskog jezika

- MS paket ( Word, Excel PP) napredno znanje

- Važeća vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač

Opis poslova:

- Administrativni poslovi zavođenja i sortiranja dokumentacije

- Kurirski poslovi ( banka, pošta, Poreska uprava itd)

- Vođenje voznog parka kompanije ( redovni i vandredni servisi, registracije i ostalo)

- Vođenje brige o kancelariji ( naručivanje sredstva za higijenu, vode i ostale tehničke stvari po potrebi)

- Ostali poslovi po potrebi i/ ili nalogu Direktora

- Radi se puno radno vreme od 8:30 -16:30h, svaki radni dan

Prijavite se za poziciju POSLOVNI SEKRETAR na brojeve telefona omladinske zadruge:

tel: +381 (11) 344-33-81

tel: +381 (11) 344-72-57

mob. info tel; 060/6000-290

Omladinska Zadruga Bulevar

Poslovnica 2 - Knjeginje Zorke 5

11000 Beograd -Srbija, Savski Venac

radno vreme: pon-pet 8-17 čas.

sub 8-12 čas.

Prijave i CV biografije možete poslati na email adresu: poslovi@ozbulevar.rs

Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR lično ili E-poštom.

Nisi član omladinske zadruge Bulevar. Učlani se ovde, potrebna dokumentacija.

Oglas za posao

Prijava za posao

Očekuj naš poziv uskoro.