Radnik za unos proizvoda na sajt | Oglasi za posao, Beograd - rad od kuće

Deklarisanje robe, Omladinska zadruga Bulevar, Poslovi, Oglasi za posao, Krnješevci

Omladinska zadruga Bulevar ima najveću ponudu poslova za studente i nezaposlena lica. Preko omladinske zadruge možete pronaći oglas za posao u svim gradovima R. Srbije i to: Beograd, Novi Sad, Niš, Kragujevac, Kraljevo, Čačak i ostale velike gradove u Srbiji. Za poslodavca iz Beograda tražimo studente za obavljanje privremenih i povremenih poslova na radnom mestu:

Radnik za unos proizvoda na sajt

Mesto: Beograd - rad od kuće

Opis posla:

- Potrebni studenti za dodavanje proizvoda na sajt.

Uslovi rada:.

- Radi se 4-6 sati , od 08:00-20:00h, ponedeljak-subota.

- Radi se od kuće na svom računaru konektovanom na internet.

- Organizovana je obuka u Beogradu , u kancelariji se radi 10 dana, pa se onda radi od kuće.

- Obavezno je poznavanje rada u Paint-u i Microsoft Office programskom paketu, a prednost je poznavanje rada u Photoshop-u.

- Od kandidata se pored obrade slika očekuje i sastavljanje tekstova koji su opis proizvoda.

- Cena rada: 250 din/h.

- Mogu konkurisati samo studenti.

- CV biografije poslati na e-mail: bircaninova42@ozbulevar.rs

Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti Omladinskoj zadruzi na sledeće načine:

Ličnim dolaskom na adresu: Kneginje Zorke 5, Beograd - Vračar

Birčaninova 42, Beograd- Savski venac

Telefonom:

060/6001-655

Email-om: poslati CV na bircaninova42@ozbulevar.rs

Oglas za posao

Prijava za posao

Očekuj naš poziv uskoro.