Rad u vinoteci | Centar grada, opština Palilula, opština Stari grad, Beograd

Beograd, Poslovi preko omladinske zadruge, Omladinska Zadruga, Omladinske zadruge, prodavac u maloprodaji

Omladinska i studentska zadruga Bulevar iz Beograda traži omladince, studente za posao:

RADNIK U VINOTECI

Potrebana 1 radnica ili radnik za rad u vinoteci.

StartFragment

Uslovi:

  • Status redovnog studenta ili nezaposlenog lica

  • Radno mesto: opština Palilula, opština Stari grad, oba u centru grada Beograda

  • Cena sata 137,5 din

Opis posla:

  • Rad u vioteci

Veštine i osobine koje bi kandidat za posao trebalo da ima:

  • Komunikativne sposobnosti

  • Ljubaznost i prijatan pristup kupcu

  • Nenametljivost

  • Spretnost

  • Pažljivost

  • Dobar vid i sluh

  • Znanje stranog jezika

  • Znanje rada na računaru

EndFragment

Prijavite se za posao RADNIK U VINOTECI na brojeve telefona omladinske zadruge:

tel: +381 (11) 3650-158

tel: +381 (11) 3650-157

mob. tel: 060/5555-823

Omladinska Zadruga Bulevar

Poslovnica 2 - Birčaninova 42 11000 Beograd -Srbija, Savski Venac

radno vreme: pon-pet 8-17 čas

sub 8-12 čas

Prijave i CV biografije možete poslati na email adresu: poslovi@ozbulevar.rs

sa naznakom Prijava za posao - rad u vinoteci

(napišite i Vaš članski broj ako ste već član naše omladinske zadruge Bulevar)

Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR lično ili E-poštom.

Nisi član omladinske zadruge Bulevar. Učlani se ovde, potrebna dokumentacija.

Oglas za posao

Prijava za posao

Očekuj naš poziv uskoro.