Predavač na kursevima programiranja-robotike za decu | Oglasi za posao, Beograd

Predavač na kursevima programiranja i/ili robotike za decu, Omladinska zadruga Bulevar, Poslovi, Oglasi za posao, Beograd
Poslovi u Beogradu, Predavač na kursevima programiranja - robotike za decu, Oglasi za posao, Beograd

Omladinska zadruga Bulevar ima najveću ponudu poslova za studente i nezaposlena lica. Preko omladinske zadruge možete pronaći oglas za posao u svim gradovima R. Srbije i to: Beograd, Novi Sad, Niš, Kragujevac, Kraljevo, Čačak i ostale velike gradove u Srbiji. Za poslodavca iz Beograda tražimo studente za obavljanje privremenih i povremenih poslova na radnom mestu:

Predavač na kursevima programiranja - robotike za decu

Mesto: Beograd

Škola programiranja zbog povećanog obima posla, trazi nove članove tima na poziciji PREDAVAČ NA KURSEVIMA PROGRAMIRANJA - ROBOTIKE ZA DECU.

Ukoliko volite rad sa decom i znate kako da im na zanimljiv, kreativan i delotvoran način preneste znanje iz oblasti programiranja, onda ste prava osoba za ovu poziciju!

Uslovi rada:

● student/diplomac VIŠER / MATF / ETF / RAF / FON

● dobre pedagoške sposobnosti

● smisao za rad sa decom

● izuzetna sposobnost prenošnja znanja

● profil kandidata: posvećen, strpljiv, tačan, odgovoran, vedar, energičan, komunikativan

● otvorenost ka usavršavanju metoda i načina rada

* poželjno:

- želja za usavršavanjem veština prenošenja znanja

- dobro poznavanje engleskog jezika

- iskustvo u radu sa decom

- Satnica : 750 dinara

ODGOVORNOSTI I ZADUŽENJA:

● priprema i održavanje nastave prema planu i programu

● praćenje i motivisanje razvoja polaznika kurseva

● komunikacija sa polaznicima

● rad na unapređenju i usavršavanju nastave i nastavnog plana

● saradnja sa drugim nastavnicima

● redovna koordinacija sa menadžmentom

NUDIMO:

● honorarno angažovanje (broj sati angažovanja na nedeljnom nivou po dogovoru)

● profesionalnu obuku za dogovoreni angažman

● praćeno uvođenje u rad

● konstantnu podršku našeg tima

● rad u energičnom i mladom timu, u prijatnom i pozitivnom okruženju - mogućnost ličnog i profesionalnog razvoja

Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti Omladinskoj zadruzi na sledeće načine:

Ličnim dolaskom na adresu: Kneginje Zorke 5, Beograd - Vračar

Birčaninova 42, Beograd- Savski venac

Telefonom:

011/3650-156

011/3650-157

011/3650-158

011/3650-159

060-5555-823

poslati CV na poslovi@ozbulevar.rs

Oglas za posao

Prijava za posao

Očekuj naš poziv uskoro.