top of page

Pomoćni radnik u piceriji | Oglasi za posao, Beograd

 Pomoćni radnik u piceriji, Omladinska zadruga Bulevar, Poslovi, Oglasi za posao, Beograd
Poslovi u Beogradu, Pomoćni radnik u piceriji, Oglasi za posao, Beograd

Omladinska zadruga Bulevar ima najveću ponudu poslova za studente i nezaposlena lica. Preko omladinske zadruge možete pronaći oglas za posao u svim gradovima R. Srbije i to: Beograd, Novi Sad, Niš, Kragujevac, Kraljevo, Čačak i ostale velike gradove u Srbiji. Za poslodavca iz Beograda tražimo studente za obavljanje privremenih i povremenih poslova na radnom mestu:

Pomoćni radnik u piceriji

Mesto: Beograd

Potrebni studenti ili nezaposlena lica

Opis posla:

- Potreban pomoćni radnik u piceriji u Beogradu.

- pranje i seckanje povrća

- priprema soseva

- priprema namirnica

- pakovanje hrane za dostavu

- pranje sudova

- i drugi pomoćni poslovi

Uslovi rada:

– Radno vreme: 8h dnevno, smenski rad

NK/SSS, nije neophodno prethodno radno iskustvo

Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti pozivom na broj: 065 4635 817

Oglas za posao

Prijava za posao

Očekuj naš poziv uskoro.