top of page

Mašin-bravar | Niš

Beograd, Poslovi, Poslovi preko omladinske zadruge, Omladinska zadruga, bravar

Omladinska i studentska zadruga Bulevar iz Beograda traži zadrugare za posao:

MAŠIN-BRAVAR

Potražujemo radnike na mašin-bravar na lokaciji Niš!

Opis posla:

  • Mašin-bravarski poslovi, izrada i montaža mašina i čeličnih konstrukcija

Uslovi:

  • KV/SSS mašinske struke

  • Zavarivanje metalnih elemenata CO2 aparatom i njihova montaža

  • Poznavanje tehničkih crteža i njihovo čitanje

  • Poznavanje rada na priručnim alatima (bušilica, brusilica, aparat za gužvajuće navrtke)

  • Rad u Nišu

  • 5 dana nedeljno, 9h dnevno, 2 pauze za kafu (2 x 15min) i jedna pauza za topli obrok (30min) - kafa i topli obrok obezbedjeni

  • Probni rad mesec dana (puna plata) zatim ugovor na duže

  • Početna plata 30.000 din

Nudimo:

  • Odlične uslove rada

  • Konstantno usavršavanje

  • Napredovanje u poslu

Prijavite se za posao MAŠIN BRAVAR na brojeve telefona omladinske zadruge:

tel: +381 (11) 344-33-81

tel: +381 (11) 344-72-57

mob. tel: 060/6000-290

Omladinska Zadruga Bulevar

Poslovnica 1 – Knjeginje Zorke 5 11000 Beograd -Srbija, Savski Venac

radno vreme: pon-pet 8-17 čas

sub 8-12 čas.

Prijave i CV biografije možete poslati na email adresu: poslovi@ozbulevar.rs

sa naznakom NIŠ MAŠIN BRAVAR

(napišite i Vaš članski broj ako ste već član naše omladinske zadruge Bulevar)

Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR lično ili E-poštom.

Nisi član omladinske zadruge Bulevar. Učlani se ovde, potrebna dokumentacija.

Oglas za posao

Prijava za posao

Očekuj naš poziv uskoro.