top of page

Potrebni momci za obavljanje pomoćnih građevinskih poslova | Beograd, centar grada

Potrebni predavači engleskog jezika, Omladinska I STUDENTSKA zadruga Bulevar

Omladinska i studentska zadruga Bulevar iz Beograda traži zadrugare, omladince za poslove:

POMOĆNI GRADJEVINSKI RADNICI

Hitno nam je potrebno nam je 30 ljudi za pomoćne gradjevinske poslove!

Početak rada već sledeće nedelje.

Opis posla / Uslovi:

  • Potrebni studenti i nezaposlena lica, jači, krupniji momci za obavljanje pomoćnih građevinskih poslova.

  • Radi 10 časova dnevno.

  • Neto zarada je 2400 dinara.

  • Rad u kontinuitetu

  • Angažman na 2 meseca - rad svaki dan

  • Radno vreme od 07-17h

Prijavite se za poziciju POMOĆNI GRADJEVINSKI RADNICI na brojeve telefona omladinske zadruge:

tel: +381 (11) 344-33-81

tel; +381 (11) 344-72-57

mob. info tel; 060/6000-290

Omladinska Zadruga Bulevar

Poslovnica 2 - Knjeginje Zorke 5 11000 Beograd -Srbija, Savski Venac

radno vreme: pon-pet 8-17 čas.

sub 8-12 čas.

Prijave i CV biografije možete poslati na email adresu: poslovi@ozbulevar.rs

sa naznakom - POMOĆNI GRADJEVINSKI RADNICI

Oglas za posao

Prijava za posao

Očekuj naš poziv uskoro.

Hvala na prijavi. Očekujte uskoro naš poziv.

bottom of page