top of page

Administrativni referent | Novi Beograd

Administrativni radnik, Vracar, zadruga, poslovi Vracar, administracija

Omladinska i studentska zadruga Bulevar iz Beograda traži zadrugare, omladince, studente za posao:

ADMINISTRATIVNI REFERENT

Potrebna nam je odgovorna i komunikativna osoba, prijatnog izgleda za poziciju administrativnog referenta. Posao je pogodan za studente završne godine ili apsolvente. Radno vreme je od 16:000h do 22h za front deskom. Posao nije komplikovan, a postoji obuka. Plata je oko 30.000 neto i bonus za svaku navršenu godinu rada. Atmosfera je inspirativna za sve koji žele da uče, a firma ima razumevanja za odsustva radi polaganja ispita.

Uslovi:

  • Status studenta završnih godina studija ili apsolvent

  • Početna oko 30.000 rsd i bonus za svaku navršenu godinu rada

  • Radno vreme: 16-22h

  • Radno mesto: Novi Beograd

  • Rad na duži vremenski period

  • Poznavanje MS Office

Opis posla:

  • Poslovi za front deskom - administrativnni referent - posao nije komplikovan, a postoji obuka

Prijavite se za posao ADMINISTRATIVNI REFERENT na brojeve telefona omladinske zadruge:

Omladinska Zadruga Bulevar

Poslovnica – Knjeginje Zorke 5 11000 Beograd -Srbija, Savski Venac

tel: +381 (11) 344-33-81

tel; +381 (11) 344-72-57

mob. tel; 060/6000-290

radno vreme: pon-pet 8-17 čas

sub 8-12 čas.

Prijave i CV biografije možete poslati na email adresu: poslovi@ozbulevar.rs

sa naznakom ADMINISTRATIVNI REFERENT

Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR lično ili E-poštom.

Nisi član omladinske zadruge Bulevar. Učlani se ovde, potrebna dokumentacija.

Oglas za posao

Prijava za posao

Očekuj naš poziv uskoro.