top of page

Administracija - praksa | Oglasi za posao, Beograd

Omladinska zadruga Bulevar, iz Beograda, zbog povećanog obima posla i potrebe za stručnim kadrom, je odlučila da Vas obavesti da nam je potreban:

ADMINISTRACIJA - PRAKSA

Opis posla:
  • Komunikacija sa klijentima

  • Rad u timu

  • Trajanje prakse je 6 meseci

  • Rad iz kancelarije u Beogradu

Uslovi:

  • Radno vreme radnim danima od 08:00 do 17:00

  • Poznavanje rada na kompjuteru (mail, excel, word…)

  • Volja za napredovanjem i učenjem

  • Prednost imaju kandidati sa ekonomskom školom

Nudimo:
  • Plaćenu praksu

  • Zanimljivu i dinamičnu atmosferu

  • Mogućnost za napredovanje

  • Profesionalno usavršavanje

Zainteresovani koji su spremni da se obučavaju za administrativne poslove i da se usavršavaju na polju knjigovodstva mogu se prijaviti.

Prijavite se za poziciju ADMINISTRACIJA - PRAKSA na brojeve telefona omladinske zadruge:

tel.: 011/3650-157 tel.: 011/3650-158 mob. tel.: 060/6250-007

Omladinska Zadruga Bulevar

Poslovnica 2 - Birčaninova 42 11000 Beograd -Srbija, Vračar

radno vreme:

pon-pet 8-17 čas.

sub 8-12 čas.

Prijave i CV biografije možete poslati na email adresu: poslovi@ozbulevar.rs

sa naznakom za ADMINISTRASTRACIJA - PRAKSA

napišite i Vaš članski broj ako ste već član naše omladinske zadruge Bulevar

Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR lično ili E-poštom.

Nisi član omladinske zadruge Bulevar. Učlani se ovde, potrebna dokumentacija.

Oglas za posao

Prijava za posao

Očekuj naš poziv uskoro.