top of page

Prodavac u maloprodaji | Oglasi za posao, Beograd

Deklarisanje robe, Omladinska zadruga Bulevar, Poslovi, Oglasi za posao, Krnješevci

Omladinska zadruga Bulevar ima najveću ponudu poslova za studente i nezaposlena lica. Preko omladinske zadruge možete pronaći oglas za posao u svim gradovima R. Srbije i to: Beograd, Novi Sad, Niš, Kragujevac, Kraljevo, Čačak i ostale velike gradove u Srbiji. Za potrebe Klijenta iz Beograda, tražimo zainteresovane kandidate za rad u maloprodaji.

Prodavac u maloprodaji

Mesto: Beograd

Potrebni prodavci za rad u maloprodaji

različite robe (knjige, obuća, prehrambena roba,...)

Opis posla:

– Usluživanje i prodaja robe kupcima

– Prijem i priprema robe za prodaju

– Izlaganje, slaganje i dopuna robe u radnji i organizacija magacina

– Rad na kasi

– Briga o izgledu i održavanje radnje, izloga i magacina

Uslovi rada:

- Radno vreme: II smene, 7-8 sati dnevno

- Angažovanje po ugovoru o radu

- Zagarantovana sva zakonska prava

- Prijava na pun iznos zarade uključujući i stimulaciju

- Redovna isplata zarada

- Zarada se kreće u rasponu od 55 .000 - 65.000 rsd. u zavisnosti od zalaganja i doprinosa u radu

Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti na sledeće načine:

Ličnim dolaskom na adresu: Šumatovačka 72, Beograd- Vračar

Telefonom:

011/4542-588

Email-om: poslati CV na poslovi@hrbulevar.rs

Oglas za posao

Prijava za posao

Očekuj naš poziv uskoro.

Hvala na prijavi. Očekujte uskoro naš poziv.

bottom of page