top of page

Merchandiser | Oglasi za posao, Beograd

Rad u proizvodnji, Omladinska zadruga Bulevar, Poslovi, Oglasi za posao, Zemun

Omladinska zadruga Bulevar ima najveću ponudu poslova za studente i nezaposlena lica. Preko omladinske zadruge možete pronaći oglas za posao u svim gradovima R. Srbije i to: Beograd, Novi Sad, Niš, Kragujevac, Kraljevo, Čačak i ostale velike gradove u Srbiji. Za poslodavca iz Beograda tražimo studente i nezaposlena lica za obavljanje privremenih i povremenih poslova na radnom mestu:

Merchandiser

Mesto: Beograd

Opis posla:

- Organizacija prijema robe, prebojavanje i sortiranje robe

- Odvajanje robe za isporuku, kao i izdavanje robe

- Obilazak maloprodajnih objekata

- Održavanje kontakta sa maloprodajnim objektima

- Provera rokova i stanja polica

- Uvođenje novih proizvoda i ulistavanje na police

Uslovi rada:

- Nije potrebno radno iskustvo

- Odgovornost i brzina u radu

- Adekvatno komunikacione veštine

- Urednost

- Poznavanje rada na računaru

- Poželjno je da je osoba bliska sa zdravim načinom života

- Neopodno posedovanje vozačke dozvole B kategorije

- Službeno vozilo

- Mogućnost korišćenja privatnog vozila uz isplatu amortizacije

- Radno vreme: radnim danima 08:00-16:00h

- Angažovanje na duži vremenski period

- Zarada: 65.000 rsd.

Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti Omladinskoj zadruzi na sledeće načine:

Ličnim dolaskom na adresu: Kneginje Zorke 5, Beograd - Vračar

Birčaninova 42, Beograd- Savski venac

Telefonom:

011/344-33-81,

011/243-54-86,

011/344-72-57,

011/630-19-37,

011/630-38-44,

060/5555-823,

011/3650-156,

011/3650-157,

011/3650-159,

060/6000-290

Email-om:

poslati CV na poslovi@ozbulevar.rs

Oglas za posao

Prijava za posao

Očekuj naš poziv uskoro.