top of page

Sređivanje magacina | Oglasi za posao, Šabac

Omladinska zadruga Bulevar; posao u Beogradu ; Poslovi u Novom Beogradu, Pomoćni radnik u restoranu brze hrane
Poslovi u Šapcu, sređivanje magacina, Oglasi za posao

Omladinska zadruga Bulevar ima najveću ponudu poslova za studente i nezaposlena lica. Preko omladinske zadruge možete pronaći oglas za posao u svim gradovima R. Srbije i to: Beograd, Novi Sad, Niš, Kragujevac, Kraljevo, Čačak i ostale velike gradove u Srbiji. Za poslodavca iz Beograda tražimo studente za obavljanje privremenih i povremenih poslova na radnom mestu:

Sređivanje magacina

Mesto: Šabac

Opis posla:

· Potrebni omladinci, studenti za sređivanju magacina

· Trajanje angažovanja od ponedeljka 14.06.2021 do petka 18.06.2021

Uslovi rada:

• Mesto rada: Šabac

• Potrebni studenti do 26. godina

• Zarada: 230 dinara po radnom satu

Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti Omladinskoj zadruzi na sledeće načine:

Ličnim dolaskom na adresu: Kneginje Zorke 5, Beograd - Vračar

Birčaninova 42, Beograd- Savski venac

Telefonom:

060/600-02-90

060/306-60-90

060/55-55-823

011/3650-156

011/3650-157

011/3650-158

011/3650-159

poslati CV na poslovi@ozbulevar.rs

Oglas za posao

Prijava za posao

Očekuj naš poziv uskoro.

Hvala na prijavi. Očekujte uskoro naš poziv.

bottom of page