top of page

Radnik na skladištu | Oglasi za posao, Šimanovci

Radnik na skladistu, Omladinska zadruga Bulevar, Poslovi, Oglasi za posao, Šimanovci
Poslovi Šimanovci, Radnik na skladistu, Oglasi za posao, Šimanovci

Omladinska zadruga Bulevar ima najveću ponudu poslova za studente i nezaposlena lica. Preko omladinske zadruge možete pronaći oglas za posao u svim gradovima R. Srbije i to: Beograd, Novi Sad, Niš, Kragujevac, Kraljevo, Čačak i ostale velike gradove u Srbiji. Za poslodavca iz Beograda tražimo studente za obavljanje privremenih i povremenih poslova na radnom mestu:

Radnik na skladištu

Mesto: Šimanovci

Opis posla:

-Potrebni muški studenti do 26 godina i nezaposlena lica do 30 godina na duži vremeski period -Rad u skladištu

-Rad sa građevinskim materijalima

-Organizovan prevoz

Uslovi rada:

-Dnevnica: 2500 din. -Radno vreme: 08h - 16h

-Mesto rada: Šimanovci

Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti Omladinskoj zadruzi na sledeće načine:

Ličnim dolaskom na adresu: Kneginje Zorke 5, Beograd - Vračar

Birčaninova 42, Beograd- Savski venac

Telefonom:

060/600-02-90

060/306-60-90

011/3650-156

011/3650-157

011/3650-158

011/3650-159

Email: poslati CV na poslovi@ozbulevar.rs

Oglas za posao

Prijava za posao

Očekuj naš poziv uskoro.