top of page

Popis u magacinu | Oglasi za posao, Dobanovci

Poslovi u Beogradu, Prodavac Bele tehnike i kućnih aparata, vinča, grocka, beograd

Omladinska zadruga Bulevar ima najveću ponudu poslova za studente i nezaposlena lica. Preko omladinske zadruge možete pronaći oglas za posao u svim gradovima R. Srbije i to: Beograd, Novi Sad, Niš, Kragujevac, Kraljevo, Čačak i ostale velike gradove u Srbiji. Za poslodavca iz Beograda tražimo studente i nezaposlena lica za obavljanje privremenih i povremenih poslova na radnom mestu:

Popis u magacinu

Mesto: Dobanovci

Opis posla:

- Popis u magacinu

- Potrebno je minimum 10-ak ljudi po danu

Uslovi rada:

- Petak se radi 17-22h

- Subota 9-21h

- Nedelja od 9-14/15h

- Prevoz organizovan od arene

- Satnica za petak i nedelju je 250din/h

- Satnica za subotu je 300din/h

Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti Omladinskoj zadruzi na sledeće načine:

Ličnim dolaskom na adresu: Kneginje Zorke 5, Beograd - Vračar

Birčaninova 42, Beograd- Savski venac

Telefonom:

060/6001-655

Email-om: poslati CV na poslovi@ozbulevar.rs

Informacije u vezi sa Učlanjenjem u omladinsku zadrugu možeš pronaći na linku UČLANI

Ostalu ponudu poslova možeš pogledati na linku POSLOVI

Oglas za posao

Prijava za posao

Očekuj naš poziv uskoro.