top of page

Online administrator | Oglasi za posao, Beograd

Online administrator, Omladinska zadruga Bulevar, Poslovi, Oglasi za posao, Beograd
Poslovi u Beogradu, Online administrator, Oglasi za posao, Beograd

Omladinska zadruga Bulevar ima najveću ponudu poslova za studente i nezaposlena lica. Preko omladinske zadruge možete pronaći oglas za posao u svim gradovima R. Srbije i to: Beograd, Novi Sad, Niš, Kragujevac, Kraljevo, Čačak i ostale velike gradove u Srbiji. Za poslodavca iz Beograda tražimo studente za obavljanje privremenih i povremenih poslova na radnom mestu:

Online administrator

Mesto: Beograd

Opis posla:

-Održavanje i vođenje online prodaje

-Realizacija porudžbina putem online prodaje do krajnjeg kupca

-Rešavanje reklamacija i povrata u online prodaji

-Komunikacija sa kupcima preko web chat-a, društvenih mreža i info linije

-Usmena i pisana komunikacija sa kupcima koji poručuju robu putem sajta

-Organizacija slanja robe kupcu uz poštovanje roka za isporuku

-Pružanje informacija i saveta kupcima vezanih za robu i upoznavanje kupaca sa -važećim akcijama, telefonski ili putem maila

Uslovi rada:

-Radno vreme: radi se smenski ponedeljak-petak (I smena od 08-16h, II smena od 14-21h) i subota od 09-14h

-Mesto rada: Upravna zgrada, Batajnički drum 23

-Cena sata: 280 rsd/h-neto iznos

Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti Omladinskoj zadruzi na sledeće načine:

Ličnim dolaskom na adresu: Kneginje Zorke 5, Beograd - Vračar

Birčaninova 42, Beograd- Savski venac

Telefonom:

060/600-1655

poslati CV na poslovi@ozbulevar.rs

Oglas za posao

Prijava za posao

Očekuj naš poziv uskoro.