top of page

Menadžer slot kluba | Oglasi za posao, Beograd

Menadzer slot kluba, Omladinska zadruga Bulevar, Poslovi, Oglasi za posao, Beograd
Poslovi, Beograd, Menadzer slot kluba, Oglasi za posao, Beograd

Omladinska zadruga Bulevar ima najveću ponudu poslova za studente i nezaposlena lica. Preko omladinske zadruge možete pronaći oglas za posao u svim gradovima R. Srbije i to: Beograd, Novi Sad, Niš, Kragujevac, Kraljevo, Čačak i ostale velike gradove u Srbiji. Za poslodavca iz Beograda tražimo studente za obavljanje privremenih i povremenih poslova na radnom mestu:

Menadžer slot kluba

Mesto: Beograd

Opis posla:

-Menadžer je odgovorno radno mesto koje zahteva izuzetnu posvećenost svim obavezama koje jedan menadžer ima -Od kandidata se očekuje da ima dobre organizacione sposobnosti, moć prilagođavanja u radu sa ljudima i direktnoj komunikaciji sa njima, da bude precizan i profesionalan u svemu što radi -Vođenje lokala po visokim standardima uz pomoć asistenta Account Manager) i direktno koordinisanje i saradnja sa istim -Poželjno iskustvo u radu sa igrama na sreću -Potrebni ljudi koji su spremni da se ozbiljno posvete poslu, vredni, precizni i svestrani, sa liderskim sposobnostima

Uslovi rada:

-Odlična zarada kao i puno prostora za iskazivanje lične kreativnosti u vođenju kolektiva i načinu poslovanja

-Službeno vozilo + tačno određeno radno vreme

-Mesto rada: Beograd

Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti Omladinskoj zadruzi na sledeće načine:

Ličnim dolaskom na adresu: Kneginje Zorke 5, Beograd - Vračar

Birčaninova 42, Beograd- Savski venac

Telefonom:

060/600-02-90

060/306-60-90

011/3650-156

011/3650-157

011/3650-158

011/3650-159

Email: poslati CV na poslovi@ozbulevar.rs

Oglas za posao

Prijava za posao

Očekuj naš poziv uskoro.