top of page

Magacinski radnik | Oglasi za posao, Šimanovci

Rad u butiku, Omladinska zadruga Bulevar, Poslovi, Oglasi za posao, Kraljevo, Kragujevac

Omladinska zadruga Bulevar ima najveću ponudu poslova za studente i nezaposlena lica. Preko omladinske zadruge možete pronaći oglas za posao u svim gradovima R. Srbije i to: Beograd, Novi Sad, Niš, Kragujevac, Kraljevo, Čačak i ostale velike gradove u Srbiji. Za poslodavca iz Beograda tražimo studente ili nezaposlena lica za obavljanje privremenih i povremenih poslova na radnom mestu:

Magacinski radnik

Mesto: Šimanovci

Potrebni omladinci

Opis posla:

- Potrebni studenti do 26 godina i nezaposlena lica do 30 godina.

- Prijem robe, skladištenje i pozicioniranje robe u magacinu.

- Prijem i komisioniranje robe RF uređajima.

- Deklarisanje.

- Pakovanje, prepakivanje i obeležavanje robe prilikom komisioniranja u

skladu sa nalozima i vrsti robe.

- Utovar i istovar robe prilikom prijema i otpreme.

- Kontrola robe prilikom prijema i izdavanja.

Uslovi rada:

-NK/SSS

-Poželjno prethodno radno iskustvo na istoj ili sličnoj poziciji

- 3600 din dnevnica za 8h rada

-Radno angažovanje na duži vremenski period

-Obezbeđen prevoz za zaposlene

Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti Omladinskoj zadruzi na sledeće načine:

Ličnim dolaskom na adresu: Kneginje Zorke 5, Beograd - Vračar

Telefonom:

060/3066-090,

060/6000-290.

Email-om: poslati CV na poslovi@ozbulevar.rs

Napomena:

Preuzmi i popuni ovaj obrazac CV-a i pošalji na navedenu email adresu

Oglas za posao

Prijava za posao

Očekuj naš poziv uskoro.