top of page

Konobar / Šanker | Oglasi za posao, Beograd

Omladinska zadruga Bulevar; posao u Beogradu;  Oglasi za posao; Veterinar
Oglasi za posao Beograd, Konobar / Šanker

Omladinska zadruga Bulevar ima najveću ponudu privremenih i povremenih poslova za studente i nezaposlena lica. Oglasi za posao odnose se na Beograd, Novi Sad, Niš i ostale velike gradove u Srbiji. Poslovi preko omladinske zadruge kreću se od manuelnih i fizičkih poslova pa do visoko-intelektualnih.

Tražimo kandidate koji bi radili kao:

Konobar / Šanker

(Beograd)

Opis posla:

  • Dva slobodna dana

  • Rad u smenama

Uslovi:

  • Radno iskustvo poželjno ali ne i presudno (postoji obuka)

  • Poznavanje engleskog jezika

Lokacija: Beograd

Radno vreme: Rad u smenama

Satnica: 200/h dinara

Zainteresovani kandidati neka se jave na telefon:

060/6000-290

060/30-66-090

ili neka posalju svoj CV na

poslovi@ozbulevar.rs

Oglas za posao

Prijava za posao

Očekuj naš poziv uskoro.