IT Administrator | Oglasi za posao, Beograd

Omladinska zadruga Bulevar ima veliku ponudu poslova za studente i nezaposlena lica. Oglasi za posao se odnose na Beograd, Novi Sad, Niš, Kragujevac i ostale velike gradove u Srbiji. Poslovi preko omladinske zadruge kreću se od manuelnih i fizičkih poslova pa do visoko-intelektualnih poslova. Za potrebe poslodavca iz Beograda tražimo radnike na radnom mestu:

IT ADMINISTRATOR

Kratak opis posla:

  • IT administrator je odgovoran za prateće aktivnosti u vezi sa svim pitanjima vezanim za informacione i komunikacione tehnologije.

Odgovornosti:

  • Podrška prvog nivoa za korisnike preduzeća u sedištu kompanije;

  • Potpuno vlasništvo nad upravljanjem mobilnim uređajima na nivou kompanije (iPad, upravljanje mobilnim telefonima i fiksnim telefonom, uključujući upravljanje imovinom telefona, SIM upravljanje, upravljanje PBKS-om, nadgledanje troškova i izveštavanje)

  • Nadgledanje, održavanje i izveštavanje o radnoj površini (upravljanje imovinom, upravljanje zakrpama). Instaliranje i konfiguriranje novog hardvera/softvera

  • Upravljanje softverskom licencom Softver upotreba nadzor, održavanje i izveštavanje

  • Nadzor IT infrastrukture Održavanje i rad sistema. Upravljanje i trajno unapređivanje sistema za praćenje IT preduzeća u kompaniji

  • Nadgledanje i održavanje server servera, uključujući virtuelno okruženje. Osnovno održavanje kompanije IT-mrežne infrastrukture

  • Upravljanje sigurnosnim aplikacijama kompanije. Osigurajte visok nivo sigurnosti lokalne mreže i baza podataka. Trajno povećanje kompanija to nivo bezbednosti

  • Održavanje i nadgledanje sistema za oporavak od katastrofe i ukupnih sigurnosnih kopija kompanije

  • Preuzeti vlasništvo nad projektom za koji je potrebna izmena/zamena postojeće softverske/hardverske infrastrukture radi poboljšanja performansi i pouzdanosti celog sistema (pisanje, izvršenje, finalizacija i izveštavanje projekata).

  • Uvođenje i integrisanje novih tehnologija u kompanijske IT sisteme

  • Učešće u servisnim stanicama, inventar osnovnih sredstava se smatra vlasnikom odgovarajućeg softvera

  • Stvaranje/upravljanje dokumentacijom o IT infrastrukturi

Uslovi:

  • Završeno obrazovanje, inženjering ili srodne oblasti vezane za IT

  • Vrlo dobro poznavanje MS Windows-a (KSP, 7, 8, 10…)

  • Unapređenje znanja o MS Office-u

  • Windows serveri 2008, 2012, 2016 i 2019 i Linux, znanje Active Directory, Exchange, MS SCCM

  • Vrlo dobro znanje pisanje i govor tehničkog Engleskog jezika

  • Vozačka dozvola

  • Iskustvo u administraciji Share Point-a, upravljanju SQL-om i bazama podataka, industrijskim standardnim alatima za nadgledanje (SCOM, Nagios) je prednost

  • Sve se odnosila sertifikati je prednost

  • Prednost programiranja je prednost

  • Poznavanje jednog skriptnog jezika (serija,VB script, Perl…) je prednost

  • Snažna bezbednosna svest u IT-u

  • Visoko motivisani i orijentisani na rezultat

  • Osoba sa inicijativom i rešavanje problema stav

  • Sposoban je da radi samostalno, pod pritiskom i poseduje veštinu zadataka

Prijave i CV biografije možete poslati na email adresu: poslovi@ozbulevar.rs

sa naznakom IT administrator

Kandidati se mogu prijaviti na brojeve telefona OZ Bulevar:

tel/fax: +381 (011) 3650-157

tel/fax: +381 (011) 3650-158

Omladinska Zadruga Bulevar

Poslovnica 1 – Birčaninova 42 11000 Beograd -Srbija, Vračar

radno vreme:

pon-pet 8-17 čas.

sub 8-12 čas.

Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR lično ili E-poštom.

Više o ponudi poslova na sajtu www.omladinskabulevar.rs

Nisi član omladinske zadruge Bulevar. Učlani se ovde, potrebna dokumentacija.

Ostali oglasi

Omladinska i studentska zadruga BULEVAR

Birčaninova 42, Savski Venac
11000 Beograd, Srbija

011 / 3650-156
011 / 3650-157
011 / 3650-158
011 / 3650-159
mob. info tel: 060 /5555-843

Studentski servis BULEVAR

Kneginje Zorke 5, Vračar

+381 (011) 344-3381
+381 (011) 2435-486

+381 (011) 3447-257

+381 (011) 630-1937
mob. info tel: 060/6000-290

Oglasni centar BULEVAR

Logistika & Marketing

011/344-33-81, lok. 20

       marketing@ozbulevar.rs

RADNO VREME

Radnim danima: 08-17h

Subotom: 08-12h
office@ozbulevar.rs

  • ig icon
  • fb icon
  • linkedin icon
  • tweeter icon