top of page

Higijeničar/ka | Oglasi za posao, Beograd

Omladinska zadruga Bulevar ima najveću ponudu poslova za studente i nezaposlena lica. Preko omladinske zadruge možete pronaći oglas za posao u svim gradovima R. Srbije i to: Beograd, Novi Sad, Niš, Kragujevac, Kraljevo, Čačak i ostale velike gradove u Srbiji. Za poslodavca iz Beograda tražimo studente za obavljanje privremenih i povremenih poslova na radnom mestu:

Higijeničar/ka

Mesto: Beograd

Opis posla:

- Brine se o održavanju čistoće celokupnog radnog prostora klijenta.

- Vodi računa o otpadu, posuđu i sanitarijama.

- Obavlja i druge srodne poslove prema nalogu klijenta.

- Odgovorna za svakodnevno besprekorno održavanje objekta.

Uslovi rada:

- Kvalifikacije: NK/SSS.

- Odgovornost, pedantnost, samoinicijativnost, brzina.

- Radno angažovanje na duži vremenski period

- Poželjno radno iskustvo, ali nije neophodno.

- Radno vreme: smena 08:00-16:00h.

- Zarada: 50.000 rsd.

Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti Omladinskoj zadruzi na sledeće načine:

Ličnim dolaskom na adresu: Kneginje Zorke 5, Beograd - Vračar

Birčaninova 42, Beograd- Savski venac

Telefonom:

011/3650-156

011/3650-157

011/3650-158

011/3650-159

060-5555-823

Email-om: poslati CV na poslovi@ozbulevar.rs

Oglas za posao

Prijava za posao

Očekuj naš poziv uskoro.