top of page

Dizajner | Oglasi za posao, Beograd

Dizajner, Omladinska zadruga Bulevar, Poslovi, Oglasi za posao, Beograd
Poslovi Beograd, Dizajner, Oglasi za posao, Beograd

Omladinska zadruga Bulevar ima najveću ponudu poslova za studente i nezaposlena lica. Preko omladinske zadruge možete pronaći oglas za posao u svim gradovima R. Srbije i to: Beograd, Novi Sad, Niš, Kragujevac, Kraljevo, Čačak i ostale velike gradove u Srbiji. Za poslodavca iz Beograda tražimo studente za obavljanje privremenih i povremenih poslova na radnom mestu:

Dizajner

Mesto: rad od kuće

Opis posla:

-Koristeci specijalizovane alate, iscrtava geometriju prostora na projektima, slika i snima prostor i proizvodi nacrte prostora (kuca, stanova)

-Obavlja potrebne aktivnosti na projektima, i prati procedure vezane za obradu projekata

-Prilagodjava svoj rad zahtevima klijenata, i isporucuje projekte u zadatom roku

-Testira softverske alate kompanije, i predlaze dalja usavrsavanja i unapredjenja istih

-Sastavlja i odrzava potrebnu procesnu i proceduralnu dokumentaciju

-Blagovremeno prijavljuje sve nepravilnosti u radu (proceduralne, softverske)

-Obuka za datu poziciju je placena.

Uslovi rada:

-Organizacija, dobra prioritizacija

-Dobra vizuelno-prostorna orijentacija

-Posvecenost detaljima

-Engleski jezik (C1+)

-Posedovanje računara i visok nivo poznavanja racunara

-Spremnost i sposobnost za rad po smenama

-Plata: 55 000,00 dinara.

-Radno vreme: po smenama, smene od 11:00 do 19:00 i od 17:00 do 01:00.

-Mesto rada: rad od kuce

Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti Omladinskoj zadruzi na sledeće načine:

Ličnim dolaskom na adresu: Kneginje Zorke 5, Beograd - Vračar

Birčaninova 42, Beograd- Savski venac

Telefonom:

060/600-02-90

060/306-60-90

011/3650-157

011/3650-158

011/3650-159

Email: poslati CV na poslovi@ozbulevar.rs

Oglas za posao

Prijava za posao

Očekuj naš poziv uskoro.