Čišćenje i filtriranje plodova mora | Šimanovci

Beograd, Poslovi, Poslovi preko omladinske zadruge, Omladinska zadruga, Vozač, B kategorija, automobil, putničko vozilo

Omladinska i studentska zadruga Bulevar iz Beograda traži omladince, studente za posao:

ČIŠĆENJE I FILTRIRANJE PLODOVA MORA

Trebaju nam radnici, sa mogućnošću stalnog zaposlenja.

Pročitajte uslove rada i prijavite se!

Uslovi:

  • Angažman na duži vremenski period, mogućnost stalnog zaposlenja

  • Gradski prevoz- linija 711

  • Radna temperature +10C

  • Plata 32 000 din, radne subote i prekovremeni sati se dodatno plaćaju

  • Radno vreme: uglavnom od 7-15 ili do završenog posla

  • Retke popodnevne smene od 11-19h ili 12-20h

  • Potrebna sanitarna knjižica

Opis posla:

  • Muškarci:Radnici na čišćenju i filetiranju ribe i plodova mora

  • Žene:Radnici na razmeravanju listića dimljenog lososa na podmetače-razmeravanje, pakovanje složenih podmetača u kese

Prijavite se za poziciju ČIŠĆENJE I FILTRIRANJE PLODOVA MORA na brojeve telefona omladinske zadruge:

tel; 011/3650-158

tel; 011/3650-157

mob. info tel; 060/5555-823

Omladinska Zadruga Bulevar

Poslovnica 2 - Birčaninova 42 11000 Beograd -Srbija, Savski Venac

radno vreme: pon-pet 8-17 čas

sub 8-12 čas

Prijave i CV biografije možete poslati na email adresu: poslovi@ozbulevar.rs

sa naznakom - ČIŠĆENJE I FILTRIRANJE PLODOVA MORA

napišite i Vaš članski broj ako ste već član naše omladinske zadruge Bulevar

Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR lično ili E-poštom.

Više o ponudi poslova na sajtu www.poslovi-omladinska-zadruga.com

Nisi član omladinske zadruge Bulevar. Učlani se ovde, potrebna dokumentacija.