top of page

Administrativni radnik | Oglasi za posao, Beograd

Administrativni radnik, Omladinska zadruga Bulevar, Poslovi, Oglasi za posao, Beograd

Omladinska zadruga Bulevar ima najveću ponudu poslova za studente i nezaposlena lica. Preko omladinske zadruge možete pronaći oglas za posao u svim gradovima R. Srbije i to: Beograd, Novi Sad, Niš, Kragujevac, Kraljevo, Čačak i ostale velike gradove u Srbiji. Za poslodavca iz Beograda tražimo studente za obavljanje privremenih i povremenih poslova na radnom mestu:

Administrativni radnik

Mesto: Beograd

Potrebni studenti

Opis posla:

- Skeniranje i zavodjenje faktura, ugovora koji stizu postom ili elektronski.

- Prijem poste i zavodjenje poste.

- Pakovanje faktura i dokumetacije za slanje postom.

- Evidentiranje poste za slanje i odnosenje u postu za slanje (jednom nedeljeno se salje posta).

- Kuvanje kafe direktorki i kada joj dodju gosti.

- Vodjenje racuna o tome da li nesto fali ili treba direktorki, ali i drugim kolegama.

- Pomoc kolega u prodavnici (izrada prenosnica, prijemnica...).

Uslovi rada:

- Radno vreme je od 8h, pa bi ta osoba ostajala po 5-6-7 sati, po potrebi, dogovarali bismo se u hodu koliko je potrebna u toku dana.

- Radi se nekoliko nedelja.

- 300 din/h.

Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti Omladinskoj zadruzi na sledeće načine:

Ličnim dolaskom na adresu: Kneginje Zorke 5, Beograd - Vračar

Birčaninova 42, Beograd- Savski venac

Telefonom:

060 6001 655

Email-om: poslati CV na poslovi@ozbulevar.rs

Oglas za posao

Prijava za posao

Očekuj naš poziv uskoro.

Hvala na prijavi. Očekujte uskoro naš poziv.

bottom of page