top of page

Viljuškarista | Palilula

Poslovi preko omladinske zadruge, Omladinska zadruga, poslovi, računovođa, računovodstvo, pomoćni poslovi, pomoćni računovodja

Omladinska i studentska zadruga Bulevar iz Beograda traži omladince, studente za posao:

VILJUŠKARISTA

Potreban nam je viljuškarista, neophodno znanje i prethodno iskustvo upravljanja viljuškarom.

Uslovi:

  • PKV, KV, SSS - srednja stručna sprema

  • Rad na duži period

  • Plata 35.000-40.000 rsd + bonusi

Opis posla:

  • Upravljanje viljuškarom radi manipulacije robe u okviru skladišta

  • Utovar i istovar robe iz vagona, kamiona i magacina;

  • Prevoz utovarene robe transportnim sredstvom do mesta istovara

  • Slaganje i iznošenje paletirane robe u magacinima

  • Sortiranje paleta u proizvodnim pogonima i magacinima

  • Prijavljivanje uočenih kvarova na transportnom sredstvu, blagovremeno prijavljivanje pretpostavljenom i po njegovom odobrenju predaja na popravku

  • Vršenje prijema, smeštaj i izdavanje robe

Prijavite se za VILJUŠKARISTU na brojeve telefona omladinske zadruge:

tel/fax: +381 (11) 344-33-81

tel/fax; +381 (11) 344-72-57

mob. info tel; 060/6000-290

Omladinska Zadruga Bulevar

Poslovnica 2 - Knjeginje Zorke 5 11000 Beograd -Srbija, Savski Venac

[if !supportLists]

radno vreme: pon-pet 8-17 čas

sub 8-12 čas.

Prijave i CV biografije možete poslati na email adresu: poslovi@ozbulevar.rs

sa naznakom Viljuskarista prijava

Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR lično ili E-poštom.

Nisi član omladinske zadruge Bulevar. Učlani se ovde, potrebna dokumentacija.

Oglas za posao

Prijava za posao

Očekuj naš poziv uskoro.