top of page

Subotica | Kontrola kvaliteta proizvoda

Beograd, Poslovi preko omladinske zadruge, Omladinska Zadruga, Omladinske zadruge, prodaja, prodavac

Omladinska i studentska zadruga Bulevar iz Beograda traži omladince, zadrugare za posao:

KONTROLA KVALITETA PROIZVODA

Tražimo radnike u Subotici za obavljanje poslova kontrole kvaliteta proizvoda.

​Uslovi:

  • Status studenta ili nezaposlenog lica

  • Radno mesto Subotica

  • 160 din vrednost sata

  • Tačnost i preciznost u radu

  • Izražena odgovornost prema poslu

  • Obavezno poznavanje rada na računaru

  • Poželjno početno znanje iz sistema menadžmenta kvalitetom

Opis posla:
  • Unos i obrada podataka u Excelu

  • Vođenje evidencija i ispunjavanje određenih obrazaca

  • Izrada prezentacija za potrebe sektora

  • Prikupljanje podataka iz proizvodnje (na osnovu naloga rukovodioca)

  • Kreiranje plana kompanije

  • Ostvarivanje plana

  • Kontrola ispunjenja plana

EndFragment

Prijavite se za posao KONTROLA KVALITETA PROIZVODA na brojeve telefona omladinske zadruge:

tel: +381 (11) 3650-156

tel: +381 (11) 3650-157

mob. tel: 060/5555-823

Omladinska Zadruga Bulevar

Poslovnica 2 - Birčaninova 42 11000 Beograd -Srbija, Savski Venac

radno vreme: pon-pet 8-17 čas

sub 8-12 čas

Prijave i CV biografije možete poslati na email adresu: poslovi@ozbulevar.rs

sa naznakom Subotica - kontrola kvaliteta - prijava

Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR lično ili E-poštom.

Nisi član omladinske zadruge Bulevar. Učlani se ovde, potrebna dokumentacija.

Oglas za posao

Prijava za posao

Očekuj naš poziv uskoro.