top of page

Sklapanje nameštaja | Beograd

Beograd, Poslovi, Poslovi preko omladinske zadruge, Omladinska zadruga, Novi sad, Beograd, Veterina, Veterinarski fakultet, student veterinarskog fakulteta, Namestaj, sklapanje, pomocni poslovi

Omladinska i studentska zadruga Bulevar iz Beograda traži omladince, studente za posao:

SKLAPANJE NAMAŠTAJA

Radnik na sklapanju nameštaja Beograd.

Opis posla:

  • sklapanje i montaža ormana

  • kreveta

  • polica

  • i drugog nameštaja

Uslovi:

  • Potrebno prethodno radno iskustvo

  • Rad na duži vremenski period

Prijavite se za poziciju SKLAPANJE NAMAŠTAJA na brojeve telefona omladinske zadruge:

tel/fax: +381 (11) 344-33-81

tel/fax; +381 (11) 344-72-57

mob. info tel; 060/6000-290

Omladinska Zadruga Bulevar

Poslovnica 1 – Kneginje Zorke 5 11000 Beograd -Srbija, Savski Venac

radno vreme: pon-pet 8-17 čas

sub 8-12 čas.

Prijave i CV biografije možete poslati na email adresu: poslovi@ozbulevar.rs

sa naznakom za sklapanje nameštaja - Beograd

napišite i Vaš članski broj ako ste već član naše omladinske zadruge Bulevar

Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR lično ili E-poštom.

Oglas za posao

Prijava za posao

Očekuj naš poziv uskoro.