top of page

Radnica na prijemu računara / Poslovi , Novi Beograd

Poslovi preko omladinske zadruge, Omladinska zadruga, poslovi, pakovanje slatkiša, slatkiši, voždovac, rad u proizvoidnji

Omladinska i studentska zadruga Bulevar iz Beograda traži omladinke, studentkinje, za posao:

RADNICA NA PRIJEMU RAČUNARA

Uslovi:

- Samo za devojke.

- Status studentkinje ili nezaposlenog lica.

- Neophodno minimum treci stepen tehničke struke.

Opis posla:

- Prijem robe u radnji za servisiranje računara.

- Radi se na Novom Beogradu.

- Rad na duže.

- Radi se 8 sati dnevno, 5 dana nedeljno.

Prijavite se za posao RADNICA NA PRIJEMU RAČUNARA na brojeve telefona omladinske zadruge:

tel: +381 (11) 3650-157

tel: +381 (11) 3650-158

mob. tel; 060/5555-823

Omladinska Zadruga Bulevar

Poslovnica 2 - Birčaninova 42 11000 Beograd -Srbija, Savski Venac

radno vreme: pon-pet 8-17 cas

sub 8-12 cas.

Prijave i CV biografije možete poslati na email adresu: poslovi@ozbulevar.rs

sa naznakom za "Novi Beograd - pakovanje proizvoda - prijava"

napišite i Vaš članski broj ako ste već član naše omladinske zadruge Bulevar)

Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR lično ili E-poštom.

Više o ponudi poslova na sajtu www.poslovi-omladinska-zadruga.com

Nisi član omladinske zadruge Bulevar. Učlani se ovde, potrebna dokumentacija.

Oglas za posao

Prijava za posao

Očekuj naš poziv uskoro.

Hvala na prijavi. Očekujte uskoro naš poziv.

bottom of page