top of page

Promoterke | Posao, Beograd

Promocije, promocije, beograd poslovi, studentski poslovi

Omladinska i studentska zadruga Bulevar iz Beograda angažuje studente na poslovima:

PROMOTERKE

Potrebne su nam devojke, studentkinje koje bi radile promociju i prodaju kozmetičkog preparata u Beograd.

Uslovi:

  • Status studentkinje

  • Rad za štandom u Beogradu

  • 1.300din dnevno

  • Sanitarna knjižica obavezna

Opis posla:

  • Promocija i prodaja kozmetičkog preparata u Beograd.

  • Početak rada od februara.

Prijavite se za poziciju PROMOTERKE na brojeve telefona omladinske zadruge:

mob. tel: 060/6001-655

Omladinska Zadruga Bulevar

Poslovnica 2 - Birčaninova 42 11000 Beograd -Srbija, Vračar

radno vreme:

pon-pet 8-17 čas.

sub 8-12 čas.

Prijave i CV biografije možete poslati na email adresu: poslovi@ozbulevar.rs

Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR lično ili E-poštom.

Nisi član omladinske zadruge Bulevar. Učlani se ovde, potrebna dokumentacija.

Oglas za posao

Prijava za posao

Očekuj naš poziv uskoro.