top of page

Potrebna čistačica- Batajnica

ADMINISTRATIVNI RADNIK NA ENGLESKOM JEZIKU, OMLADINSKA ZADRUGA BULEVAR, STUDENTSKA ZADRUGA, POSLOVI PREKO ZADRUGE, USLUGE ZADRUGE,  Potrebna administrativna radnica sa znanjem engleskog jezika (napredni nivo) - nezaposlena lica

Opis posla / Uslovi:

- Potrebne devojke studenti i nezaposlena lica

- Radi se po potrebi, jednom- dva puta nedeljno

- Zaduzenja, održavanje radnog prostora u Batajnici

- 1600 din. dnevnica

- Radi se 8h dnevno

Prijavite se na brojeve telefona zadruge:

Poslovnica - Birčaninova 42 11000 Beograd -Srbija, Savski Venac

tel/fax: +381 (011) 3650-156 tel/fax: +381 (011) 3650-157 tel/fax: +381 (011) 3650-158 tel/fax: +381 (011) 3650-159 mob. info tel; 060 /5555-823

radno vreme: pon-pet 8-17 čas

sub 8-12 čas.

Prijave i CV biografije možete poslati na email adresu: ozbulevar@beotel.rs

Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR lično ili E-poštom.

Više o ponudi poslova na sajtu www.poslovi-omladinska-zadruga.com

Oglas za posao

Prijava za posao

Očekuj naš poziv uskoro.

Hvala na prijavi. Očekujte uskoro naš poziv.

bottom of page