top of page

Pomoćni prodavac u butiku | Posao, Lazarevac

Poslovi preko omladinske zadruge, Omladinska zadruga, Studentska, zadruga Beograd, Čišćenje, Čistačica, Poslovi, Poslovi čišćenja, Dnevnica za čišćenje, čišćenje poslovnih prostorija

Omladinska i studentska zadruga Bulevar iz Beograda traži studente i nezaposlena lica za rad na privremenim i povremenim poslovima preko omladinske zadruge u Beogradu:

POMOĆNI PRODAVAC U BUTIKU

Traže se omladinci koji bi bili angažovani za rad u butiku u Lazarevcu.

Opis posla:

  • čipovanje robe

  • slaganje robe

  • komunikacija sa kupcima

  • rad na kabinama

Uslovi:

  • Poželjno radno iskustvo ali nije presudno

  • 200 din po satu

  • Radno mesto Lazarevac

  • 4h - 6h dnevno

Prijavite se za poziciju PRODAVAC U BUTIKU na brojeve telefona omladinske zadruge:

mob. tel; 060/625-0007

Omladinska Zadruga Bulevar

Poslovnica 1 – Birčaninova 42 11000 Beograd -Srbija, Vračar

radno vreme:

pon-pet 8-17 čas

sub 8-12 čas.

Prijave i CV biografije možete poslati na email adresu: poslovi@ozbulevar.rs

sa naznakom BUTIK Beograd

napišite i Vaš članski broj ako ste već član naše omladinske zadruge Bulevar

Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR lično ili E-poštom.

Nisi član omladinske zadruge Bulevar. Učlani se ovde, potrebna dokumentacija.

Oglas za posao

Prijava za posao

Očekuj naš poziv uskoro.