top of page

Paker na kasi | Posao, Pančevo, Jagodina, Vršac

Poslovi preko omladinske zadruge, Omladinska zadruga, Studentska, zadruga Beograd, pakovanje i sortiranje pošilkji, noćne dnevnice, surčin, pančevački put

Omladinska i studentska zadruga Bulevar iz Beograda traži zadrugare, studente za poslove:

PAKER NA KASI

Uslovi:

  • UREDAN SANITARNI NALAZ OBAVEZAN

  • Radi se od 14:30h ili sutra od 07:30h

  • Studenti ili punoletni učenici

  • Cena satnice 200rsd

  • Rad u dve smene

  • Početak angažovanja 07.11.2018.

Opis posla:

  • Paker na kasi, pruženja usluge kupcima prilikom pakovanja robe na kraju kupovine

Prijavite se za poziciju PAKER NA KASI na brojeve telefona omladinske zadruge:

tel: +381 (11) 344-3381 tel; +381 (11) 243-5486 mob. tel: 060/6000-290

Omladinska Zadruga Bulevar

Poslovnica 2 - Kneginje Zorke 5 11000 Beograd -Srbija, Vračar

radno vreme:

pon-pet 8-17 čas.

sub 8-12 čas.

Prijave i CV biografije možete poslati na email adresu: poslovi@ozbulevar.rs

Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR lično ili E-poštom.

Nisi član omladinske zadruge Bulevar. Učlani se ovde, potrebna dokumentacija.

Oglas za posao

Prijava za posao

Očekuj naš poziv uskoro.