top of page

Prodaja karata - Cineplexx bioskop, Niš | Poslovi, Niš

Beograd, Poslovi preko omladinske zadruge, Omladinska Zadruga, Omladinske zadruge, prodaja, prodavac

Omladinska i studentska zadruga Bulevar iz Beograda traži studente i nezaposlena lica za rad na privremenim i povremenim poslovima preko omladinske zadruge u Beogradu:

RAZVODNIK - PRODAJA KARATA (studenti)

Opis posla:

- održavanje sale, čišćenje nakon projekcije

- prodaja karata na kasi

- komunikacija sa kupcima

Uslovi za obavljanje posla:

- Studenti

- Rad na duže vreme,

- Ljubaznost i prijatnost,

- 4-5 dana nedeljno

- 150 din/h

EndFragment

Prijavite se za posao RAZVODNIK - PRODAJA KARATA na brojeve telefona omladinske i studentske zadruge:

tel: +381 (11) 3650-156

tel: +381 (11) 3650-157

tel: +381 (11) 3650-158

mob. tel: 060/5555-823

Omladinska Zadruga Bulevar

Poslovnica 2 - Birčaninova 42 11000 Beograd -Srbija, Vračar

radno vreme:

pon-pet 8-17 čas

sub 8-12 čas

Prijave i CV biografije možete poslati na email adresu: poslovi@ozbulevar.rs

i Vaš članski broj ako ste već član naše omladinske zadruge Bulevar

Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR lično ili E-poštom.

Nisi član omladinske zadruge Bulevar. Učlani se ovde, potrebna dokumentacija.

Oglas za posao

Prijava za posao

Očekuj naš poziv uskoro.