Pomoćni gradjevinski radnici / Prenošenje nameštaja - Poslovi, Beograd na vodi

Beograd, Poslovi, Poslovi preko omladinske zadruge, FIzički radnici, fizičke, dnevnice

Omladinska i studentska zadruga Bulevar iz Beograda traži omladince, studente za posao:

POMOĆNI GRADJEVINSKI RADNIK - PRENOŠENJE NAMEŠTAJA

Tražimo studente i nezaposlena lica do 30 god. za pomoćne gradjevinske poslove.

Uslovi:

- Obezbedjena hrana i smeštaj za osobe koje nisu iz Beograda.

- Radi se do 10 sati dnevno.

- Angažovanje na duže.

- Mesečna zarada 30 000 din.

Opis posla:

- Prenošenje nameštaja

Prijavite se za posao PRENOŠENJE NAMEŠTAJA na brojeve telefona omladinske zadruge:

tel: +381 (11) 344 33 81

tel: +381 (11) 344 72 57

mob. tel: 060/6000-290

Omladinska Zadruga Bulevar

Poslovnica 2 - Knjeginje Zorke 5 11000 Beograd -Srbija, Savski Venac

radno vreme: pon-pet 8-17 čas.

sub 8-12 čas.

Prijave i CV biografije možete poslati na email adresu: poslovi@ozbulevar.rs

PRENOŠENJE NAMEŠTAJA

(napišite i Vaš članski broj ako ste već član naše omladinske zadruge Bulevar)

Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR lično ili E-poštom.

Nisi član omladinske zadruge Bulevar. Učlani se ovde, potrebna dokumentacija.

Oglas za posao

Prijava za posao

Očekuj naš poziv uskoro.