top of page

Magacioneri u pekari | Begaljica

Poslovi preko omladinske zadruge, Omladinska zadruga, poslovi, magacin, rad u magacinu, magacioner

Omladinska i studentska zadruga Bulevar iz Beograda traži omladince, studente za posao:

MAGACIONERI U PEKARI

Traži se magacioner u pekari koja se nalazi u Begaljici.

U slučaju da se osoba uklopi postoji mogućnost zasnivanja i stalnog radnog odnosa.

Uslovi:

  • Radno vreme: 2 smene, devetočasovno radno vreme, jedan slobodan dan

  • Znanje rada na računaru

  • Radno mesto: Begaljica

  • Plata: 28 000 dinara

Opis posla:

  • Prima prateću dokumentaciju robe i na osnovu nje vrši kontrolu isporuke

  • U slučaju neslaganja sačinjava zapisnik i dostavlja ga dobavljaču

  • Brine se za pravilan i pogodan smeštaj materijala i robe

  • Izdaje robu iz magacina,samo na osnovu uredno popunjenog i potpisanog trebovanja

  • Materijalno odgovara za stanje zaliha

  • Dnevno dostavlja svu dokumentaciju, odgovara za tačnost i ažurnost svih poslova koje obavlja

  • Vodi računa o održavanju higijene u magacinu

  • Dužan je da se podvrgava sanitarnim pregledima

Prijavite se za poziciju MAGACIONER na brojeve telefona omladinske zadruge:

tel: +381 (11) 3650-156

tel: +381 (11) 3650-157

mob. tel: 060/6001655

Omladinska Zadruga Bulevar

Poslovnica 1 – Birčanininova 42 11000 Beograd -Srbija, Savski Venac

radno vreme: pon-pet 8-17 čas

sub 8-12 čas.

Prijave i CV biografije možete poslati na email adresu: poslovi@ozbulevar.rs

(sa naznakom za koji posao se prijavljujete i u kom gradu živite,

napišite i Vaš članski broj ako ste već član naše omladinske zadruge Bulevar)

Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR lično ili E-poštom.

Nisi član omladinske zadruge Bulevar. Učlani se ovde, potrebna dokumentacija.

Oglas za posao

Prijava za posao

Očekuj naš poziv uskoro.