top of page

Dostavljač na skuteru | Centar grada, Beograd

SKUTER, DOSTAVLJAČ

Omladinska i studentska zadruga Bulevar iz Beograda traži omladince, studente za posao:

SKUTER - DOSTAVLJAČ

Opis posla/Uslovi:

  • Potrebni studenti

  • Rad na dostavi hrane skuterom

  • Rad u 2 smene, jedan slobodan dan u nedelji

  • Rad na duže vreme

  • Radno mesto u centru grada

  • Dnevnica je 1100 dinara + topli obrok

Prijavite se za VOZAČ SKUTERA na brojeve telefona omladinske zadruge:

tel: +381 (11) 344-33-81

tel: +381 (11) 344-72-57

mob. tel: 060/6000-290

Omladinska Zadruga Bulevar

Poslovnica 2 - Knjeginje Zorke 5 11000 Beograd -Srbija, Savski Venac

radno vreme: pon-pet 8-17 čas

sub 8-12 čas.

Prijave i CV biografije možete poslati na email adresu: poslovi@ozbulevar.rs

sa naznakom Prijava za posao - Skuter dostavljač,

napišite i Vaš članski broj ako ste već član naše omladinske zadruge Bulevar

Nisi član omladinske zadruge Bulevar. Učlani se ovde, potrebna dokumentacija.

Oglas za posao

Prijava za posao

Očekuj naš poziv uskoro.