top of page

Deklarisanje robe u magacinu | Posao, Beograd

Poslovi preko omladinske zadruge, Omladinska zadruga, poslovi, magacin, rad u magacinu, magacioner

Omladinska i studentska zadruga Bulevar iz Beograda traži omladince, studente za posao:

DEKLARISANJE ROBE U MAGACINU

Satnica: 200din

Opis poslova:

  • Lepljenje deklaracija

  • Prijem ,kontrola I skladištenje robe

  • Priprema I transport robe od magacina ka prodavnicama

  • Organizovanje adekvatnog zbrinjavanja I tretman otpada I reciklažnog materijala iz prodavnica I magacina

Uslovi posla:

  • Radno vreme po smenama: od 14h do 22h

  • Mesto rada : Krnjaševci ( prevoz je organizovan )

Prijavite se za poziciju DEKLARISANJE ROBE U MAGACINU na brojeve telefona omladinske zadruge:

tel: +381 (11) 344-3381

tel: +381 (11) 243-5486 mob. tel; 060/6000-290

Omladinska Zadruga Bulevar

Poslovnica 1 – Birčaninova 42 11000 Beograd -Srbija, Vračar

radno vreme:

pon-pet 8-17 čas

sub 8-12 čas.

Prijave i CV biografije možete poslati na email adresu: poslovi@ozbulevar.rs

(sa naznakom za koji posao se prijavljujete i u kom gradu živite,

napišite i Vaš članski broj ako ste već član naše omladinske zadruge Bulevar)

Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR lično ili E-poštom.

Više o ponudi poslova na sajtu www.poslovi-omladinska-zadruga.com

Nisi član omladinske zadruge Bulevar. Učlani se ovde, potrebna dokumentacija.

Oglas za posao

Prijava za posao

Očekuj naš poziv uskoro.

Hvala na prijavi. Očekujte uskoro naš poziv.

bottom of page