top of page

Deklarisanje robe | Beograd

Poslovi preko omladinske zadruge, Omladinska zadruga, Studentska, zadruga Beograd, dekleranti, lepljenje dekleracija

Omladinska i studentska zadruga Bulevar iz Beograda angažuje zadrugarke, studentkinje na poslovima:

DEKLERISANJE ROBE

Potrebni radnici sa vazećim sanitarnim knjižicama za posao deklarisanja robe u magacinu.

Radi se od 9. do 13. oktobra. Prijavite se odmah!

Uslovi:

- Status studenta ili nezaposlenog lica

- Obezbedjen prevoz do magacina

- 8 sati se radi, 2 smene postoje, od 6h ujutru do 14h i od 14h do 22h

- Dnevnica za studente 1500 dinara, za nezaposlena lica 1300 din

- Radi se od 9. do 13. oktobra

Opis posla:

- Lepljenje dekleracija u magacinu

Prijavite se za poziciju LEPLJENJE DEKLERACIJA na brojeve telefona omladinske zadruge:

mob. info tel; 060/625-0007

mob. info tel; 060/5555-823

tel: 011/3650-158

Omladinska Zadruga Bulevar

Poslovnica 2 - Birčaninova 42 11000 Beograd -Srbija, Savski Venac

radno vreme: pon-pet 8-17 čas.

sub 8-12 čas.

Prijave i CV biografije možete poslati na email adresu: poslovi@ozbulevar.rs

Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR lično ili E-poštom.

Nisi član omladinske zadruge Bulevar. Učlani se ovde, potrebna dokumentacija.

Oglas za posao

Prijava za posao

Očekuj naš poziv uskoro.