top of page

Animator, šanker, konobar | Železnik, Čukarica

RADNIK OBEZBEDJENJA, OMLADINSKA ZADRUGA BULEVAR, STUDENTSKA ZADRUGA, POSLOVI PREKO ZADRUGE, USLUGE ZADRUGE, Potrebni momci (nezaposlena lica) za posao pakovanja robe u Šimanovcima

Omladinska i studentska zadruga Bulevar iz Beograda traži studente za poslove:

ANIMATOR, ŠANKER, KONOBAR

Tražimo studente za obavljanje poslova animatora, šankera i konobara(3 različita posla).

Potrebne su ozbiljne i odgovorne osobe, koje vole svoj poziv i rad sa decom.

Uslovi:

  • Status redovnog studenta

  • Radno vreme: ponedeljak-petak 14-22h, vikendom rad u 2 smene - prva smena od 10 do 14h i druga smena od 14h do 22h

  • Cena sata je 150,00 rsd

  • Angažman na duži vremenski period

Opis posla:

  • Zabavljanje dece različitim sadržajima

  • Igranje i animacija dece

Znanje i veština:

  • Komunikativnost

  • Ljubaznost

  • Strpljenje

  • Ljubav prema deci

Prijavite se za poziciju ANIMATOR, ŠANKER, KONOBAR na brojeve telefona omladinske zadruge:

tel/fax: +381 (11) 344-33-81

tel/fax; +381 (11) 344-72-57

mob. info tel; 060/6000-290

Omladinska Zadruga Bulevar

Poslovnica 1 – Kneginje Zorke 5 11000 Beograd -Srbija, Savski Venac

radno vreme: pon-pet 8-17 čas

sub 8-12 čas.

Prijave i CV biografije možete poslati na email adresu: poslovi@ozbulevar.rs

sa naznakom "Animator, konobar, šanker - Zeleznik - prijava"

napišite i Vaš članski broj ako ste već član naše omladinske zadruge Bulevar

Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR lično ili E-poštom.

Nisi član omladinske zadruge Bulevar. Učlani se ovde, potrebna dokumentacija.

StartFragment

Oglas za posao

Prijava za posao

Očekuj naš poziv uskoro.