top of page

Administrativni radnik | Centar grada

Poslovi preko omladinske zadruge, Omladinska zadruga, poslovi, računovođa, knjigovođa

Omladinska i studentska zadruga Bulevar iz Beograda traži zadrugare, omladince, studente za posao:

ADMINISTRATIVNI RADNIK

Tražimo studente završne godine studija ekonomskog usmerenja. Potrebne su nam osobe koje su motivisane i spremne da stiču znanje u dinamičnom radnom okruženju.

Opis posla:

Sve pomoćne i pripremne radnje i pružanje timske pomoći drugim sluzbenicima koji rade na uslužnim poslovima, Sastavljanje-popunjavanje dokumentacije,

(vođenje evidencija stranaka, računa, delovodne knjige, izrada računa, knjigovodstvene i radne evidencije, priprema za fakturisanje za usluge,

priprema obrazaca za prijavu odjavu radnika kod državnih fondova,

primanje stranke i obavljanje prvog kontakta sa strankama, komitentima, sastavljanje izveštaja i informacija, obavljanje jednostavne kalkulacije za davanje ponude, itd) .

Uslovi:

Studenti završnih godina fakulteta ekonomskog usmerenja

Angažman na duži vremenski period

Radno vreme: ponedeljak-petak od 08h do 17h, svaka druga subota 08-12h

Radno mesto: centar grada

Neophodno je dobro poznavanje rada na računaru i MS Office paketa

Poželjno je osnovno znanje engleskog jezika

Prijavite se za posao ADMINISTRATIVNI RADNIK na brojeve telefona omladinske zadruge:

Omladinska Zadruga Bulevar

Poslovnica 1 – Knjeginje Zorke 5 11000 Beograd -Srbija, Savski Venac

tel/fax: +381 (011) 344-33-81

[if !supportLists]

tel/fax; +381 (011) 344-72-57

mob. info tel; 060/6000-290

radno vreme: pon-pet 8-17 čas

sub 8-12 čas.

Prijave i CV biografije možete poslati na email adresu: poslovi@ozbulevar.rs

Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR lično ili E-poštom.

Nisi član omladinske zadruge Bulevar. Učlani se ovde, potrebna dokumentacija.

Oglas za posao

Prijava za posao

Očekuj naš poziv uskoro.