top of page

Administrativni radnik | Beograd

Administrativni radnik, Vracar, zadruga, poslovi Vracar, administracija

Omladinska i studentska zadruga Bulevar iz Beograda traži zadrugare, omladince, studente za posao:

ADMINISTRATIVNI RADNIK

Tražimo studente završne godine studija ekonomskog usmerenja.

Poželjno je iskustvo u knjigovodstvenoj agenciji.

Uslovi:

  • Završena srednja ekonomska škola

  • Poželjno da imate status studenta završnih godina fakulteta (ekonomski, pravni, organizacione nauke itd)

  • Početna plata 30.000 rsd

  • Puno radno vreme

  • Rad po ugovoru

  • Rad na duži vremenski period

  • Poznavanje MS Office

  • Brzo kucanje

Opis posla:

  • Ažuriranje dokumentacije

  • Evidentiranje ulazne i izlazne korespondencije

  • Rukovanje korporativnom korespondencijom, e-mailom i telefonskim pozivima

  • Korišćenje tehnike koju radni zadaci zahtevaju (aparata za kopiranje, faxa i slično)

  • Popunjavanje, kontrola i arhiviranje dokumenata

  • Izrada faktura,profaktura,

  • Asistencija kolegama na terenu

Prijavite se za posao ADMINISTRATIVNI RADNIK na brojeve telefona omladinske zadruge:

Omladinska Zadruga Bulevar

Poslovnica – Birčaninova 42 11000 Beograd -Srbija, Savski Venac

tel/fax: +381 (11) 3650-158

[if !supportLists]

tel/fax; +381 (11) 3650-159

mob. info tel; 060/5555-823

radno vreme: pon-pet 8-17 čas

sub 8-12 čas.

Prijave i CV biografije možete poslati na email adresu: poslovi@ozbulevar.rs

sa naznakom ADMINISTRATIVNI RADNIK

Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR lično ili E-poštom.

Više o ponudi poslova na sajtu www.poslovi-omladinska-zadruga.com

Nisi član omladinske zadruge Bulevar. Učlani se ovde, potrebna dokumentacija.

Oglas za posao

Prijava za posao

Očekuj naš poziv uskoro.

Hvala na prijavi. Očekujte uskoro naš poziv.

bottom of page