top of page

Administracija | Poslovi, Novi Beograd

Poslovi preko omladinske zadruge, Omladinska zadruga, Studentska, zadruga Beograd, rad za šankom, konobar

Omladinska i studentska zadruga Bulevar iz Beograda traži studente za posao:

ADMINISTRACIJA

Uslovi:

  • Rad na duže vreme

  • 8h dnevno (smena 8h-16h)

  • Početna plata 30.000 rsd

  • Poželjno studenti ekonomskog usmerenja

Opis posla:

  • Praćenje uplata i evidentiranje istih

  • Kreiranje faktura i inofaktura

  • Priprema dokumentacije za knjigovodstvo i organizovanje dostave dokumentacije

  • Pregled zaduženje, provera konto kartica,provera svih uplata,provera svih faktura

  • Unos podataka o materijalu i robi, razvrstavanje istih po skladistima i izrada kalkulacija

  • Izvoz robe - samo papirološki

  • Arhiviranje dokumentacije

Prijavite se za posao na brojeve telefona omladinske zadruge:

tel: +381 (11) 3443-381

tel: +381 (11) 2435-486

mob. tel: 060/6000-290

Omladinska Zadruga Bulevar

Poslovnica 2 - Birčaninova 42 11000 Beograd -Srbija, Vračar

radno vreme:

pon-pet 8-17 čas.

sub 8-12 čas.

Prijave i CV biografije možete poslati na email adresu: poslovi@ozbulevar.rs

Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR lično ili E-poštom.

Nisi član omladinske zadruge Bulevar. Učlani se ovde, potrebna dokumentacija.

Oglas za posao

Prijava za posao

Očekuj naš poziv uskoro.